Капітан збірної Ірану Мехді Таремі поділився емоціями щодо складнощів команди на ЧС-2026.
Іран набрав 3 очки у 3 матчах і перебуває на 3-му місці в групі G. У команди, яка базується в Мексиці і приїжджає до США лише на ігри, ще залишаються шанси на вихід у плей-офф із третього рядка, але це залежить від результатів інших матчів.
«Нам із самого початку доводиться скаржитися на різні речі. Цей чемпіонат світу – катастрофа. Просто катастрофа.
Це все неправильно у професійному турнірі за участю професійних спортсменів. Це несправедливо. Якщо для ФІФА це нормально – добре. Але це несправедливо. Хто хоче нам допомогти… Ніхто не допомагає. Ніхто.
Хто вирішить проблему? Хто? ФІФА? Чи, може, США? Не знаю. Просто назвіть одне ім’я.
Джанні Інфантіно прийшов до нашої роздягальні після першої гри проти Нової Зеландії і сказав, що вирішить усі проблеми, але насправді ФІФА нічого не зробила», – сказав Мехді Таремі.
У футболіста запитали про те, чи вважає він, що організатори чемпіонату світу – включаючи ФІФА та владу США – воліли б, щоб Іран вибув із турніру.
«Ми маємо боротися проти всього тут. Не знаю, чи хочуть цього люди чи ні, але на наш погляд, думаю, так», – додав Таремі.