Наступний день після спарингу зі словацькою “Жиліною”, який завершився перемогою динамівців з рахунком 5:1, був відновлювальним.

У першій половині дня гравці відпочивали та присвятили час відновлювальним процедурам, а ті, хто виявив бажання, поїхали на екскурсію до сусіднього Зальцбурга.

Увечері ж на команду чекало заняття в тренажерному залі. Гравців було поділено на дві групи. Тренерський штаб запропонував їм вправи на п’яти станціях, аби максимально задіяти всі групи м’язів.

На завтра, як зазвичай, у команди заплановано два тренування. Свій же наступний контрольний матч “біло-сині” проведуть 28 червня проти польської “Вєчисти”.


Фото – ФК “Динамо”

Від player

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *